Nabór prelegentów „SMART ŻYWIEC – (r)ewolucja”

Śląska Grupa Wojewódzka Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA — REGION IPA Żywiec, ogłasza nabór prelegentów odpowiedzialnych za przygotowanie i opracowanie merytoryczne materiałów szkoleniowych na warsztaty i ich przeprowadzenie, w ramach realizacji Przedsięwzięcia 8.1 „Przygotowanie i wdrożenie programu społeczno – edukacyjnego w zakresie bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów na drodze” w ramach realizacji Projektu „SMART ŻYWIEC – (r)ewolucja” finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014 – 2021 oraz budżetu państwa.

Czytaj dalej...

Powrót do służby - Ranny policjant potrzebuje naszej pomocy!

Każdego dnia środki masowego przekazu informują o ilości ofiar śmiertelnych i rannych w wypadkach drogowych. Otrzymujemy informację o dziesiątkach, czasami setkach nietrzeźwych kierujących na naszych drogach. Przedstawiane nam są filmy dokumentujące skrajny brak wyobraźni kierowców.

Pamiętajmy, że każde ujawnione przestępstwo lub wykroczenie na drodze zawdzięczamy policjantom w białych czapkach. To Im zawdzięczamy, że na drogach jest coraz bezpieczniej, to Oni czuwają dzień i noc, w upał i mroźny dzień nad naszym bezpieczeństwem. To dzięki Nim możemy bezpiecznie wrócić do domu, to do Nich możemy zwrócić się o pomoc.

Czytaj dalej...

PRZEDŁUŻANIE / ODNAWIANIE CZŁONKOSTWA - PRZEWODNIK

składka w 3 krokach

Odnawianie członkostwa, przedłużanie członkostwa, wysokość składki, procedura i formalności - to standardowy zestaw pytań pojawiający się rok rocznie na przełomie grudnia i stycznia.

Zapraszamy do lektury tego artykułu wszystkich nowych członków, ale i tych, którzy pragną rok rocznie uzyskać te same odpowiedzi na w gruncie rzeczy te same pytania. Jednocześnie informujemy, że wszelkie niezbędne dane i zasady znajdują się w REGULAMINACH poszczególnych programów członkowskich i w szeczegółach mogą się różnić, dlatego istotne jest by postępować zgodnie z wytycznymi regulaminu danego programu członkowskiego.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS
Cron Job Starts