Aktualności Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji

Łącza pochodzą z oficjalnie udostępnionego kanału informacji Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji dostępnego pod adresem www.ipapolska.pl
Aktualności
 • Zaproszenie na turniej piłki nożnej w Chorwacji

  IPA Chorwacja zaprasza na turniej piłkarski drużyn 5 osobowych, który odbędzie się pomiędzy 18 a 22 września 2018 roku w miejscowości Porec (Istria) w Chorwacji
 • Policjant z Regionu IPA Wrocław na podium podczas XXVIII. Międzynarodowego Biegu po Plaży Jarosławiec 2018

  Zawody w Jarosławcu należą do jednego z najstarszych biegów na Pomorzu. W tym roku odbyła się już 28. edycja biegu.
 • Zaproszenie na wystawę dzieł sztuki od IPA Grecja

  Serdecznie zapraszamy wszystkich członków IPA do obejrzenia dzieł sztuki, które zostaną umieszczone na wystawie sztuk pięknych, która odbędzie się w Atenach w dniach 24-30 września 2018 roku.
 • Ipowscy sportowcy wyróżnieni przez Komendanta Głównego Policji

  25 czerwca br. w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się uroczystość uhonorowania policjantów sportowców, którzy odnieśli sukcesy na sportowych arenach Polski i świata. Wśród laureatów wyróżniona została Barbara Szyrner członek IPA Region Głogów (Dolnośląska Grupa Wojewódzka IPA), której pasją jest triathlon oraz kulturystka Katarzyna Staśkowska z IPA Region Łask (Łódzka Grupa Wojewódzka).
 • "Mundur na rowerze" - wyjątkowa akcja, wyjątkowych ludzi!

  22 maja 2018 roku z Białegostoku do Łodzi wyruszyła wyjątkowa sztafeta. Jej uczestników połączyły trzy cechy: noszenie munduru, pasja do roweru oraz chęć pomagania. „Mundur na rowerze” – bo tak nazywa się to przedsięwzięcie – to wyjątkowe wydarzenie łączące służby mundurowe. Już po raz drugi organizatorzy zmobilizowali setki osób, a wszystko w szczytnym celu. W tym roku uczestnicy zbierali fundusze, by pomóc Marcinowi (policjantowi) oraz Arkowi (strażakowi), którzy ucierpieli podczas wybuchu do którego doszło w jednym z mieszkań w Łodzi, 15 grudnia 2017 roku.
 • IPA - Szczecin z wizytą w Berlinie

  23. czerwca 2018 r., przewodniczący IPA Szczecin – kol. Grzegorz Sudakow, zorganizował wycieczkę do Berlina. Pięćdziesięcioosobowa grupa członków IPA oraz sympatyków stowarzyszenia już o godzinie 7.00 wyruszyła na zwiedzanie stolicy naszych sąsiadów. Wybór daty tej eskapady nie był przypadkowy. Wszak Dzień Ojca to wspaniała okazja do spędzenia wspólnie czasu w gronie rodziny i przyjaciół.
 • PUCHAR KOMENDANTA GŁÓWNEGO POLICJI DLA IPOWCÓW Z PRZEWORSKA

  W 20 rocznicę śmierci gen. Marka Papały, Prezydium IPA Region Przeworsk zorganizowało II Międzynarodowy Turniej Drużyn Policyjnych Stowarzyszenia IPA. Turniej odbył się w sobotę 23 czerwca 2018 roku na Orliku w Pruchniku. Turniej poprzedziło złożenie kwiatów przez delegację na grobie generała Marka Papały.
 • "Bezpieczne wakacje 2018" z IPA i WOPR w Szczecinie

  Region IPA SG Szczecin wraz z WOPR Szczecin oraz Policją z Referatu Wodnego KMP Szczecin przeprowadził w dniu 23.06.2018 r. w godzinach 10.00 – 14.00 na terenie kąpieliska "Dziewoklicz" w Szczecinie nad rzeką Odrą, szkolenie pod hasłem „Bezpieczne wakacje”, czyli udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz bezpiecznego zachowania się na akwenach wodnych.
 • Wizyta IPA Pomoravlje

  W dniach 07-10.06.2018r przebywali u nas Goście z Serbii: z Regionu IPA Pomoravlje. Podobnie, jak w miniony roku delegacji przewodniczył Slobodan Stojanovic, naczelnik policji INTERVENTA PATROLA Jagodina – PREZYDENT Regionu IPA Pomoravlje, a zarazem Vice Prezydent IPA Sekcja Serbia. Wraz z Nim przyjechali: Andoelkovic Nebojsa - komendant Žandarmerij / odpowiednik w Polsce pododdziału SPAP /w Nisz Boris Duraevid oficer policji, oraz Josip Kovadievid - emerytowany major policji, pełniący obecnie funkcję Sekretarza Regionu IPA Pomoravlje.
 • NORTHERN EUROPEAN FORUM – WIEDEŃ 2018

  W dniach 14–17.06.2018 r., w Wiedniu (Austria), odbyła się Konferencja Państw Europy Północnej (NEF), której tematem wiodącym był „System szkolenia policyjnego oraz rola IPA w tym systemie”. Na zaproszenie Prezydenta Sekcji Austrii, udział w tej konferencji wzięła delegacja Sekcji Polskiej IPA w składzie: Wiceprezydent kol. Piotr Wójcik oraz Zastępca Sekretarza Generalnego kol. Radosław Skubina. Ponadto w konferencji uczestniczyli także przedstawiciele 19 innych sekcji narodowych m.in. z Niemiec, Rumunii, Czech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Norwegii, Finlandii, Litwy, Łotwy, Estonii i innych państw Europy Północnej. Po dotarciu do Wiednia zostaliśmy bardzo serdecznie przyjęci przez gospodarzy oraz zakwaterowani w hotelu w centrum miasta.

Zaloguj