Aktualności Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji

Łącza pochodzą z oficjalnie udostępnionego kanału informacji Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji dostępnego pod adresem www.ipapolska.pl
Aktualności
 • Przyjaciele z IPA - Berlin Południowy z wizytą w Stargardzie

  Na zaproszenie Regionu IPA - Stargard w dniach 7-8. października 2017 r. przebywała w naszym mieście grupa niemieckich przyjaciół z Berlina (15 osób). Pomimo deszczowej pogody udało nam się pospacerować po Rynku Staromiejskim, parku im. Bol. Chrobrego, zwiedziliśmy też stargardzką Kolegiatę oraz kościół prawosławny.
 • TURNIEJ STRZELECKI W GORLICACH

  Na strzelcy z regionu IPA Nowy Targ wzięli udział w zawodach strzeleckich w Gorlicach. Zawody zorganizowane przez Region IPA Gorlice i Zarząd Powiatowy LOK Gorlice, odbyły się na strzelnicy LOK w Gorlicach.
 • Goście z IPA Lazdijai na Litwie z wizytą w Karkonoszach

  21 i 22 października 2017r IPA Region Jelenia Góra gościł czterech kolegów, członków IPA Lazdijadi na Litwie. Członkowie IPA z Litwy przybyli na zaproszenie IPA Region Jelenia Góra w związku z obchodami 25 rocznicy istnienia i działalności Stowarzyszenia z Jeleniej Góry.
 • Podróż do Armenii

  W kolejną podróż członkowie Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA Region Głogów wybrali się do Armenii. W wyprawie uczestniczyło także dwóch członków IPA Wrocław.
 • IPA Z WIZYTĄ W AKADEMII MORSKIEJ W SZCZECINIE

  W sobotni, słoneczny, jesienny dzień, 30 września 2017 r. Region IPA SG zorganizował wycieczkę po Akademii Morskiej w Szczecinie (30 osób). W tym dniu na Wałach Chrobrego odbywała się uroczysta inauguracja roku akademickiego w której uczestniczyło kilkuset studentów, z czego 800 to nowicjusze. Uczelnia ta cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród kobiet a najpopularniejszym Wydziałem jest Nawigacja.
 • Zaproszenie na V JUBILEUSZOWY RAJD MOTOCYKLOWY – BESKIDY 2018

  Koleżanki motocyklistki oraz Kolegów motocyklistów członków Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji. Pragnę w imieniu własnym jak też całego Klubu Motocyklowego jako Komandor Rajdu zaprosić na V JUBILEUSZOWY RAJD MOTOCYKLOWY – BESKIDY 2018
 • IPA Śląsk i jej XVI Festyn – największe wydarzenie IPA w Polsce

  IPA Śląsk zorganizowała w Muzeum Górnośląskim Parku Etnograficznym w Chorzowie XVI Festyn
 • 25 lat minęło w Nowym Sączu

  W dniu 7.X.2017 odbyła się uroczysta gala obchodów 25 lecia IPA w Nowym Sączu. Swoją obecnością podczas uroczystości zaszczycili nas Panowie: Ryszard Nowak- Prezydent Miasta Nowy Sącz, Marek Pławiak- Starosta Nowosądecki, mł.insp. Jarosław Tokarczyk-Komendant Miejski Policji, ppłk.SG Stanisław Laciuga-Komendant KaOSG w Nowym Sączu oraz Fryderyk Orepuk - Prezydent SP IPA ale ponadto wielu znamienitych gości w osobach komendantów Policji w Krakowa, Gorlic i Limanowej a także Prezesa MGW IPA ,kolegów z regionów IPA Limanowa i Nowy Targ oraz b. Prezydenta SP IPA Arkadiusza Skrzypczaka. Przede wszystkim jednak w jednym miejscu spotkali się w tym 200 osobowym gronie członkowie naszego regionu.
 • Imprezy biegowe z IPA Wrocław

  Na przełomie września i października br. odbyły się dwie interesujące imprezy sportowe promujące bieganie. Jedną z nich był III Bieg Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, w którym swoją obecność zaznaczyła również 5. osobowa drużyna złożona z członków i sympatyków International Police Association Region Wrocław.
 • Region IPA w Gryfinie już jest !!!!

  Z inicjatywy kolegi Grzegorza Klimka - rzecznika prasowego w Komendzie Powiatowej Policji w Gryfinie - w dniu 6. października 2017 r. na terenie jednostki odbyło się zebranie założycielskie Regionu IPA - Gryfino.

Zaloguj