Aktualności Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji

Łącza pochodzą z oficjalnie udostępnionego kanału informacji Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji dostępnego pod adresem www.ipapolska.pl
Aktualności
 • Zaproszenie od IPA Estonia!

  Sekcja Estońska IPA zaprasza członków IPA do świętowania setnej rocznicy Republiki Estonii i 25-lecia IPA Estonia, podczas tygodnia przyjaźni, który odbędzie się w południowo-zachodniej Estonii od 16 do 22 lipca 2018 roku.
 • Rozpoczęcie naboru na Stypendium Arthura Troopa

  Informujemy o rozpoczęciu naboru na Stypendium Arthura Troopa (ATS) dla członków IPA z całego świata. Stypendia Arthur Troopa są przyznawane co roku, a co najmniej jedno zostanie przyznane każdemu kontynentowi, w którym znajdują się sekcje członkowskie - Afryka, Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Azja, Australia i Europa.
 • Zapraszamy na 1 MIĘDZYNARODOWE SPOTKANIE KOLEKCJONERSKIE KLUBU KOLEKCJONERÓW POLICYJNYCH !

  Będzie to pierwsze spotkanie kolekcjonerskie policjantów, strażaków, celników i innych służb chroniących bezpieczeństwo publiczne mające na celu prezentacje i wymianę emblematów, odznak, części umundurowania itp.
 • Zaproszenie na Światowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Drużyn Policyjnych w Holandii

  W imieniu oficjalnych organizatorów największego na świecie turnieju piłki nożnej adresowanego wyłącznie do pracowników państwowych mam wielką przyjemność zaprosić Państwa departament/zespół do udziału w 36. corocznym Światowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Drużyn Policyjnych (World Police Indoor Soccer Tournament – WPIST), który odbędzie się w październiku w Holandii.
 • „BEZPIECZNA SŁUŻBA” Regionu IPA Poznań – E

  Region Poznań-E postanowił czynnie włączyć się w działanie policyjnych służb na rzecz podnoszenia stopnia bezpieczeństwa powszechnego. Problem ten obejmuje ochraniane przez Policję społeczeństwo, ale także samych funkcjonariuszy, którzy swoją służbę winni pełnić w sposób bezpieczny dla siebie i osób chronionych. Mając na względzie podniesienie bezpieczeństwa wykonywania służby, zorganizowaliśmy dla czynnych zawodowo członków IPA z kilku regionów Wielkopolskiej Grupy Wojewódzkiej unikatową Akcję „Bezpieczna Służba”.
 • 21 Kongres Delegatów Sekcji IPA Rumunia

  W Bukareszcie (Rumunia), odbył się 21 Narodowy Kongres Delegatów Sekcji IPA Rumunia. Na zaproszenie Prezydium tej Sekcji, udział w Kongresie wzięli przedstawiciele Sekcji Polskiej IPA w składzie: Wiceprezydent kol. Piotr Wójcik oraz Zastępca Sekretarza Generalnego kol. Radosław Skubina. Oprócz nas w uroczystościach uczestniczyli także przedstawiciele kilku innych sekcji narodowych z: Austrii, Grecji, Serbii, Cypru, Niemiec, Bułgarii i Mołdawii. Po dotarciu do Bukaresztu zostaliśmy bardzo serdecznie przyjęci przez gospodarzy imprezy oraz zakwaterowani w hotelu w na obrzeżach miasta.
 • PODSUMOWANIE PROJEKTU „SZYBUJ BEZPIECZNIE W INTERNETOWEJ CHMURZE 2017”

  W dniu 15 grudnia 2017 roku w jednym z budynków kampusu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach odbyło się podsumowanie 7 edycji konkursu „Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze” organizowanej przez Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach, Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego oraz Komendę Wojewódzką Policji w Kielcach, który ruszył na początku października. Świętokrzyska Grupa Wojewódzka IPA po raz kolejny jest partnerem tego projektu.
 • Mikołaj 2017 w Nowym Targu

  Podobnie jak w minionych latach również i w tym roku, w dniu 06 grudnia 2017 roku członkowie Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji Region Nowy Targ / w porozumieniu z Dyrektorem nowotarskiego szpitala Panem Markiem Wierzbą oraz z Ordynatorem Oddziału lek. med. Grzegorzem Zamojskim / zorganizowali 'MIKOŁAJKI' dla dzieci Oddziału Pediatrii Podhalańskiego Specjalistycznego Szpitala w Nowym Targu.
 • Mikołaj w Regionie IPA Poznań

  W sobotnie przedpołudnie w Poznańskiej Palmiarni na spotkanie z dziećmi członków i sympatyków IPA zawitał Święty Miokołaj, zwany też w Poznaniu i Regione Gwiazdorem.
 • Spotkanie wigilijne zachodniopomorskiej IPA 2017 w Gryfinie

  Tradycyjnie na początku grudnia każdego roku, Zachodniopomorska Grupa Wojewódzka IPA - Szczecin organizuje wigilijne spotkanie dla swoich członków oraz sympatyków stowarzyszenia. Tym razem w dniu 08. grudnia 2017 r. w gościnnych progach zajazdu "SAGA" odbyła się uroczysta kolacja podczas której uczestnicy (80 osób) łamali się opłatkiem i składali sobie świąteczne życzenia.

Zaloguj

Cron Job Starts