Aktualności Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji

Łącza pochodzą z oficjalnie udostępnionego kanału informacji Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji dostępnego pod adresem www.ipapolska.pl
Aktualności
 • Puchar w kręglach w Bukowinie Tatrzańskiej

  W dniu 27 października 2018 r w Hotelu „Bukovina – Spa” w Bukowinie Tatrzańskiej , Prezydium Regionu IPA Zakopane i Zarząd SEiRP w Zakopanem zorganizowali I Międzynarodowy Turniej w kręgle.
 • Międzynarodowy konkurs fotograficzny IPA

  Po raz kolejny zachęcamy Was do udziału w międzynarodowym konkursie fotograficznym IPA
 • Policjanci z IPA Dolny Śląsk z wizytą w Irlandii w ramach Placement Programme

  W ramach międzynarodowej wymiany policjantów IPA IAC we wrześniu br. we Wrocławiu i Jeleniej Górze gościliśmy funkcjonariuszki An Garda Siochana z republiki Irlandii: Siobhain Ni Firbhisigh oraz Grace Heffernan. W dniach 10-21 października 2018r. policjanci z IPA Wrocław Michał Sługocki oraz IPA Jelenia Góra Dariusz Barczyński w ramach rewizyty gościli w Republice Irlandii.
 • Zaproszenie od IPA Hiszpania na romantyczny tydzień w Barcelonie

  IPA Barcelona zaprasza pomiędzy 27 maja a 2 czerwca 2019 roku na romantyczny tydzień. Możliwość przedłużenia wycieczki i wspólnego wyjazdu do Maroka do 7 czerwca.
 • WYCIECZKA DO OŚWIĘCIMIA I WADOWIC

  W dniu 20 października 2018 roku Prezydium Regionu IPA Zakopane i Zarząd Koła SEiRP w Zakopanem dla swoich członków zorganizowali wycieczkę do Niemieckiego Obozu Koncentracyjnego Auschwitz – Birkenau w Oświęcimiu. Udział w wycieczce wzięli również zaproszeni członkowie SEiRP Koła w Nowym Targu.
 • Zapraszamy na tydzień przyjaźni na Słowację

  Region IPA Rimavska Sobota Sekcji Słowacji zaprasza na tydzień przyjaźni, który odbędzie się pomiędzy 28 lipca i 4 sierpnia 2019 roku.
 • WYPRAWA PO PUCHAR

  Na zaproszenie zaprzyjaźnionego Regionu IPA Przeworsk drużyna Regionu IPA Zakopane w dniu 22 października 2018 roku udała się na Turniej w kręgle o Puchar ufundowany przez Komendanta Powiatowego Policji w Łańcucie , który odbywał się w miejscowości Malawa w Centrum Zabaw i Rozrywki „ Kolorado”.
 • Członkowie IPA Kalwaria Zebrzydowska na Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej w Holandii

  W dniach 8-12 października 2018 roku, piłkarska drużyna reprezentująca IPA Region Kalwaria Zebrzydowska wzięła udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Służb Mundurowych w piłce nożnej halowej.
 • Rejsy gondolami

  W dniach: 13.09.2018r, oraz 14.09.2018r. na zakończenie lata przy współpracy z PHU Jędruś odbyły się cykliczne rejsy gondolami po Jeziorze Czorsztyńskim.
 • Międzynarodowe Mistrzostwa Służb Mundurowych w piłce nożnej halowej Holandia 2018

  W dniach 8 do 12 października policjanci - członkowie Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji Region w Nowym Targu brali udział w 36th World Police Indor Soccer Tourbament w Holandii. Są to Międzynarodowe Mistrzostwa Służb Mundurowych w piłce nożnej halowej. W tym roku w rywalizacji wzięły udział 202 drużyny liczące razem ponad 2 tyś osób!!

Zaloguj

Cron Job Starts