Aktualności Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji

Łącza pochodzą z oficjalnie udostępnionego kanału informacji Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji dostępnego pod adresem www.ipapolska.pl
Aktualności
 • ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA WOJEWÓDZKA IPA MA NOWĄ SIEDZIBĘ

  W dniu 17 sierpnia 2017 roku w KWP w Kielcach przy ul. Seminaryjskiej Prezes ŚGW IPA Robert Literacki wraz Komendantem Wojewódzkim Policji w Kielcach insp. Arkadiuszem Augustyniakiem oraz Zastępcą Komendanta insp. Arturem Bednarkiem dokonali uroczystego otwarcia nowej siedziby Świętokrzyskiej GW IPA.
 • ROWEROWYM SZLAKIEM PO JEDNOSTKACH POLICJI GARNIZONU ŚLĄSKIEGO

  Wyjątkowa wyprawa rowerowa pod nazwą "ROWEROWYM SZLAKIEM PO JEDNOSTKACH POLICJI GARNIZONU SLĄSKIEGO".
 • ZAWODY STRZELECKIE

  Region IPA Knurów na strzelnicy myśliwskiej w Paruszowcu przeprowadził coroczne, zawody strzeleckie o puchar Przewodniczącego Regionu IPA Knurów.
 • OTWARTY MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLICJI W PÓŁMARATONIE rozegnany w ramach 27. Półmaratonu Philips’a Piła 2017

  W minioną niedzielę, już po raz 27, około 4700 zawodników z Polski i reszty świata stanęło na starcie pilskiego Półmaratonu Philips’a. W tym roku, z uwagi na rekordową liczbę uczestników, po raz pierwszy w historii półmaratonu, wyznaczona została nowa trasa biegu.
 • ZAWODY STRZELECKIE DLA DZIECI Z KARVINY

  Osiemnaścioro dzieci z Szkoły Podstawowej w Karviná-Fryštát, im Dr. Olszaka wraz ze swoimi nauczycielami brało udział w zorganizowanych przez Region IPA Racibórz zawodach na strzelnicy w Raciborzu.
 • „Bądź bezpieczny” - wakacje z IPA Kalwaria Zebrzydowska

  W dniach od 31 lipca do 6 sierpnia br. w Szczyrku odbył się Obóz Rekreacyjno - Sportowy Sekcji Sportowej Oyama Karate Sokół z Kalwarii Zebrzydowskiej, w którym wzięli udział Klubowicze karate, fitness oraz programu „Mama Tata i JA”.
 • STERNIK MOTOROWODNY Z IPA KŁOBUCK

  Odbyła się druga edycja kursu na patent sternika motorowodnego przeprowadzona przez pracowników WOPR Katowice, w której udział wzięli członkowie ŚGW IPA Katowice.
 • ZAWIERCIE - BIEG

  W zdrowym ciele - zdrowy duch. Ta zasada przyświeca regionowi IPA Zawiercie już od dawna. Aktywność sportowa nie jest nam obca, dlatego już 4 raz zorganizowaliśmy Bieg Zdobywców Orlich Gniazd. I tym razem naszym współorganizatorem była zawierciańska Grupa Jura.Pl.
 • W rocznicę Kadrówki

  W dniu 12 sierpnia 2017r. odbył się w Kielcach IV bieg dla uczczenia wkroczenia do miasta I Kompanii Kadrowej. Przy eskorcie policjantów z WRD KMP Kielce oraz wojskowego samochodu Honker ulicami Kielc przebiegło kilkudziesięciu uczestników z flagami, którzy następnie śpiewem pieśni patriotycznych przy pomniku marszałka Piłsudskiego oddali hołd uczestnikom zdarzenia sprzed ponad 100 lat. Każdy z uczestników otrzymał upominek, gdyż każdy w tym biegu był zwycięzcą.
 • IV RAJD IPA BIKE

  Region IPA Chorzów Śląskiej Grupy Wojewódzkiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji zorganizował IV RAJD IPA BIKE

Zaloguj

Cron Job Starts