Aktualności Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji

Łącza pochodzą z oficjalnie udostępnionego kanału informacji Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji dostępnego pod adresem www.ipapolska.pl
Etykiety
Łącza pochodzą z oficjalnie udostępnionego kanału informacji Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji dostępnego pod adresem www.ipapolska.pl
Aktualności

Zaproszenie na turniej piłki nożnej na Majorce

Tego tu wydarzenia chyba nikomu nie trzeba przedstawiać! To kolejna edycja znanego na całym świecie turnieju piłki nożnej. Już dziś chcemy zaprosić Was na jego kolejną edycję!

Wakacje! W końcu szansa na wypoczynek!

Tych co jeszcze nie maja planów na spędzenie tegorocznych wakacji zachęcamy do sprawdzenia oferty naszych hoteli rekomendowanych!

Grill IPA "Pod zardzewiałą kotwicą" w Szczecinie

W dniu 26. czerwca 2020 r. o godz. 18.00 Region IPA Straż Graniczna Szczecin, zorganizował spotkanie grillowe, pierwsze, po kilku miesiącach izolacji. Spotkanie to, ze względu na pogodę zamiast przy ognisku odbyło się w tawernie „Pod zardzewiałą kotwicą”. Na nasze zaproszenie zareagowały nasze koleżanki i koledzy z innych Regionów jak: Region IPA Stargard i Region IPA Świnoujście. Za wspólne uczestnictwo w tej imprezie serdecznie dziękuję.

Zebranie Prezydium Krajowego Zarządu SP IPA

Obowiązujące przepisy prawne pozwalają strukturom naszego Stowarzyszenia podejmować działalność statutową, dlatego też Prezydent SP IPA postanowił zwołać zebranie Prezydium Krajowego Zarządu Sekcji Polskiej. Odbyło się ono 4 lipca 2020 r. w Dworze „OSTOIA” w Klimkówce k/Rymanowa Zdrój (hotel rekomendowany SP IPA). Na zebranie stawiło się 8 osób z dziewięcioosobowego Prezydium oraz Przewodniczący Komisji Rewizyjnej SP IPA. Gościem zebrania był Prezes Podkarpackiej Grupy Wojewódzkiej IPA.

Region IPA Lublin wspiera zakup respiratora

Przez ostatnie trzy miesiące wszystkie służby ratownicze (w tym i Policja) w Polsce i na świecie walczą z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2. W szpitalach brakuje sprzętu medycznego, środków ochrony osobistej i środków higieniczno - sanitarnych. W tej trudnej sytuacji wiele, stowarzyszeń, fundacji oraz organizacji pozarządowych stara się w miarę swoich możliwości wesprzeć ich działania.

Operacja Błękitny Żagiel

Klub Żeglarski Policjantów Wodnik to organizacja zrzeszająca funkcjonariuszy i pracowników cywilnych Policji, których pasją jest żeglarstwo i sporty wodne. Klub w ramach swoich działań organizuje rejsy morskie i śródlądowe, szkolenia, seminaria i eventy żeglarskie oraz jest gospodarzem corocznych Mistrzostw Polski Policjantów w Żeglarstwie w klasie Omega o puchar KGP. 30 maja 2020 r. w Szczecinie rozpoczęła się kolejna już, czwarta edycja Operacji Błękitny Żagiel, policyjnego rejsu morskiego organizowanego przez członków Klubu Żeglarskiego Policjantów Wodnik przy NSZZP KWP we Wrocławiu, członków dolnośląskiej IPA. Śladem ubiegłych lat, akwenem żeglugi było Morze Bałtyckie, a trasę rejsu podzielono na dwa dwutygodniowe etapy.

Członkowie Regionu IPA KONIN ze wsparciem dla swoich koleżanek i kolegów

Wystarczyła mała inicjatywa, zaangażowanie i kilka cudownych osób, aby IPA Region Konin mogło przyczynić się do ochrony osobistej konińskich policjantów w czasie trwania epidemii Covit 19.

IPA Poznań „ pompuje „ dla Zosi !!!

Kiedy Komenda Powiatowa Policji w Gostyniu nominowała Region IPA Poznań do „ pompowania „ dla Zosi bez wahania podjęliśmy wyzwanie.

Pomieszczenie dla Sekcji Polskiej IPA w KGP

Od czasu kiedy Sekcja Polska IPA utraciła pomieszczenie w budynku KGP trwały starania o jego odzyskanie. Intensyfikacja rozmów na szczeblu SP IPA – KGP nastąpiła w 2019 roku. Na początku 2020 roku, dzięki zaangażowaniu Prezydenta SP IPA i Prezesa Stołecznej GW IPA rozmowy przyspieszyły, a ich pozytywnym zakończeniem okazała się zgoda Komendanta Głównego Policji na udostępnienie pomieszczenia dla Sekcji Polskiej IPA w budynku KGP przy ul. Domaniewskiej w Warszawie.

#70IPAChallenge członków IPA z Dolnego Śląska

Bieżący rok nie zaczął się pomyślnie. Epidemia koronawirusa popsuła plany sportowej rywalizacji, którą planowali członkowie dolnośląskiego oddziału IPA. A plany były bardzo ambitne. Właśnie w 2020 roku policjanci mieli wystartować z nowym, sportowym projektem – Ligą Biegową, pierwszą tego rodzaju inicjatywą w naszym kraju!Zaloguj

Cron Job Starts