Aktualności Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji

Łącza pochodzą z oficjalnie udostępnionego kanału informacji Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji dostępnego pod adresem www.ipapolska.pl
Aktualności
 • 12 REGION IPA W MAŁOPOLSKIEJ GRUPIE WOJEWÓDZKIEJ

  Z satysfakcją informuję Członków i Sympatyków Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji, że postanowieniem z dnia 7 lipca 2017 r, Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia XII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego nadał osobowość prawną dla Regionu IPA Beskid Limanowa [KRS 0000684442].
 • ŚLĄSKI FESTYN SŁUŻB MUNDUROWYCH 2017

  ŚLĄSKI FESTYN SŁUŻB MUNDUROWYCH 2017 to największe wydarzenie IPA w kraju, które już 9 września o godzinie 12.00 odbędzie się w Wojewódzkim Parku Etnograficznym w Chorzowie – Skansenie.
 • Triathlon Mietków z IPA !

  Triathlon to trudna technicznie i wyczerpująca – wytrzymałościowa rywalizacja sportowa. Po wielu latach przerwy udało się wznowić zawody w tej coraz bardziej popularnej wśród policjantów olimpijskiej dyscyplinie.
 • Śląski kwartalni IPA-FUN już jest w drodze do skrzynek pocztowych naszych członków!

 • 46 OGÓLNOPOLSKI RAJD GÓRSKI "SZLAKAMI OBROŃCÓW GRANIC" ZAKOŃCZONY

  23 czerwca 2017 r, kilka godzin przed "nocą świętojańską" [słowiańskim świętem związanym z letnim przesileniem Słońca - zwanym też "wigilią św. Jana] w Międzybrodziu Żywieckim zakończył się 46 Ogólnopolski Rajd Górski "Szlakami Obrońców Granic" - wspaniała turystyczna impreza integracyjna służb mundurowych.
 • Życzenia Komendanta Głównego Straży Granicznej z okazji Święta Policji

  Z okazji Święta Policji wszystkim funkcjonariuszom i funkcjonariuszkom Policji w imieniu własnym i kierownictwa Straży Granicznej życzenia składa Komendant Główny Straży Granicznej gen. bryg. SG Marek ŁAPIŃSKI
 • Najserdeczniejsze życzenia z okazji Święta Policji!

  Z okazji Święta Policji pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim Funkcjonariuszom Policji.
 • Wyszehradzki Multimaraton „Twierdza Przemyśl”

  Sobotę 24 czerwca br., Przemyśl stał się prawdziwą biegową stolicą Polski. Tego dnia bowiem odbyła się I edycja Wyszehradzkiego Ultramaratonu „Twierdza Przemyśl”. Zawodnicy rywalizowali na wyjątkowej trasie szlaku fortecznym z okresu pierwszej wojny światowej. To nie tylko zawody sportowe, ale także turystyczna promocja trzeciej co do wielkości Twierdzy w Europie. W multimaratonie wystartowali zarówno zawodowi biegacze, jak i amatorzy. Nie zabrakło wśród nich IPOWCÓW (2 koleżanki i 7 kolegów).
 • Bezpieczne Wakacje IPA 2017 w Szczecinie

  W dniu 24. czerwca 2017 r. przy kąpielisku Dziewoklicz w Szczecinie przeprowadzone zostało szkolenie z udziałem WOPR z zakresu udzielania pierwszej pomocy i bezpiecznego zachowania się na akwenach wodnych pod hasłem Bezpieczne Wakacje IPA 2017. W szkoleniu uczestniczyli członkowie IPA i ich rodziny - 30 osób. Organizatorem szkolenia był Region IPA Straż Graniczna w Szczecinie.
 • Turniej Tenisa Stołowego w Łodzi

  10 czerwca 2017 roku w nowo odnowionej hali sportowej 22 Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łodzi przy ulicy Przybyszewskiego odbył się turniej tenisa Stołowego „ O PUCHAR LATA”. W zawodach wzięło udział prawie 30 zawodników podzielonych na dwie grupy wiekowe.

Zaloguj

Cron Job Starts