Aktualności Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji

Łącza pochodzą z oficjalnie udostępnionego kanału informacji Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji dostępnego pod adresem www.ipapolska.pl
Etykiety
Łącza pochodzą z oficjalnie udostępnionego kanału informacji Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji dostępnego pod adresem www.ipapolska.pl
Aktualności

Zaproszenie od IPA Litwa na imprezę o nazwie „DUCH SPORTU W NASZYCH SERCACH”

Najbardziej niezwykłe, największe i najbardziej ekscytujące spotkanie IPA . Zapraszamy na wyjątkowy event organizowany przez IPA Litwa o nazwie „DUCH SPORTU W NASZYCH SERCACH”, który odbędzie się pomiedzy 12 a 14 czerwca 2020 roku w Trakai Wellness & Recreation Park „SLĖNIS“

7 lat Regionu IPA Kalwaria Zebrzydowska

Członkowie oraz przyjaciele i sympatycy Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA Region Kalwaria Zebrzydowska uczestniczyli w Noworocznym Spotkaniu, połączonym z obchodami 7. rocznicy powołania IPA Region Kalwaria Zebrzydowska.

Zapraszamy na "Marsz Policyjny do Republiki Czeskiej!

23.05.2020. w miejscowości Trojanovice w Czechach odbędzie się Marsz Policyjny Republiki Czeskiej,zwany „Marszem Policyjnym”. Jego organizatorem jest Klub Sportowy Policji Nowy Jiczyn pod patronatem Prezydenta Województwa Morawsko-Śląskiego. Ing. Ivo VONDRÁK.

Mistrzostwa województwa w kręgle w Warmińsko-Mazurskiej Grupie Wojewódzkiej IPA

W dniu wczorajszym w kręgielni City Club w Kętrzynie odbyły się mistrzostwa Warminsko-Mazurskiej Grupy Wojewódzkiej IPA . Po zaciętej rywalizacji w wesołej atmosferze zwycięstwo drużynowe przypadło Regionowi GOŁDAP II Granica w składzie Waldemar OLBRYŚ i Robert SIDOR.

Zaproszenie od IPA Hiszpania na podróż z Barcelony do Paryża

W imieniu IPA Hiszpania załączam zaproszenie na nadchodzące wydarzenie Grand Tour w regionie Dolin Zachodnich, które zabierze Cię z Barcelony do Paryża szlakiem kultowych miejsc z II wojny światowej, a także średniowiecznych cudów.

Wyróżnienie członka IPA przez miasto Lwówek Śląski

Kol. Zdzisław Mirecki z Dolnośląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA otrzymał tytuł "Zasłużony dla Gminy i Miasta Lwówek Śląski", który nadała Rada Miejska. Akt nadania tytułu wraz z statuetką "Lwówecki Lew" przed koncertem noworocznym w dniu 18 stycznia 2020 r. wręczyła burmistrz Mariola Szczęsna. Był to wyraz szczególnego uznania wieloletniej policyjnej służby i działalności społecznej na rzecz rozwoju miasta i regionu.

Zapraszamy na wycieczkę autokarową - Wokół jeziora Bodeńskiego

W imieniu społeczności "Globtroter Club" IPA Kraków serdecznie zapraszam do udziału w 6 dniowej wycieczce autokarowej "Wokół jeziora Bodeńskiego", w dniach 25 - 30 sierpnia 2020 r.

... nie tylko dla siebie

Z inicjatywy Pani Wiesławy Maksel - Pełnomocnika Prezydenta Miasta Stargard ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi, w dniu 08. stycznia 2020 r. po raz pierwszy zostało zorganizowane noworoczne spotkanie stargardzkich przedstawicieli organizacji pozarządowych funkcjonujących na terenie miasta z Panem Rafałem Zającem - Prezydentem Miasta Stargard.

Wiatr w żagle z WOŚP i IPA w Stargardzie

12. stycznia 2020 r. po raz 28 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Stargardzie. Główne hasło tegorocznej akcji to "Wiatr w żagle dla dziecięcej medycyny". Jak co roku grupa członków Regionu IPA - Stargard od wczesnych godzin rannych wyruszyła z puszkami w miasto. Ponieważ większość grupy stanowiła "płeć piękna" siła przekonania, aby wrzucić grosik do puszek WOŚP była ogromna.

Polski Klub Kolekcjonerów Policyjnych pod patronatem IPA Polska

Czy wiecie, że pod patronatem Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA funkcjonuje Polski Klub Kolekcjonerów Policyjnych. Zrzesza on osoby zbierające wszystko co dotyczy IPA i Policji. Może tez macie swoje kolekcje, a może chcecie się czymś wymienić?Zaloguj

Cron Job Starts