Aktualności Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji

Łącza pochodzą z oficjalnie udostępnionego kanału informacji Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji dostępnego pod adresem www.ipapolska.pl
Etykiety
Łącza pochodzą z oficjalnie udostępnionego kanału informacji Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji dostępnego pod adresem www.ipapolska.pl
Aktualności

Międzynarodowe Seminarium IPA w Irlandii

W dniach od 13 do 20 października 2019 roku koleżanka Magdalena Rasz z KMP we Wrocławiu oraz Sylwia Aleksandrowicz z Komendy Powiatowej Policji w Brodnicy, wzięły udział w seminarium nt. „Police response to a mass casualty event – First Responder", które odbyło się w Republice Irlandii. Wizyta na wyspach odbyła się w ramach wymiany policjantów Placement Programme Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA.

WIZYTA POLICJANTÓW IPA Z IRLANDII W RAMACH "PLACEMENT PROGRAMME"

W ramach międzynarodowej wymiany Stowarzyszenia IPA - Placement Programme w dniach od 20 do 24 października 2019 r. w województwie kujawsko-pomorskim przebywali dwaj funkcjonariusze Policji (GARDA) z Irlandii.

Zawody Strzeleckie w Zamościu

W sobotę 5.10.2019 r., na strzelnicy Hubale k/Zamościa, odbyły się zawody strzeleckie zorganizowane przez Region IPA Zamość Lubelskiej Grupy Wojewódzkiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji.

Wizyta kolegów IPA z Irlandii na Dolnym Śląsku

Wizytę irlandzcy policjanci Chris Verling oraz Michael Devlin rozpoczęli od spotkania z szefem dolnośląskiego garnizonu - nadinsp. Tomaszem Trawińskim i zwiedzenia historycznego budynku w którym znajduje się siedziba Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Zapoznali się również ze strukturą i zadaniami komórek organizacyjnych KWP we Wrocławiu w tym m.in. Laboratorium Kryminalistycznym.

Zaproszenie na wycieczkę "WOKÓŁ ADRIATYKU"

Koleżanki, Koledzy, Sympatycy IPA,Zgodnie z zapowiedzią złożoną podczas wycieczki po Gruzji i Armenii, przedkładam sprawdzoną ofertę Biura Turystyki Zagranicznej PTTK - na 11 dniową wycieczkę autokarową w dniach 19 - 29 sierpnia 2020 r. Koszt wycieczki jest uzależniany od ilości chętnych. BTZ PTTK daje możliwość opłaty kosztów wycieczki w 6 ratach [ styczeń - czerwiec 2020 r.

XXXVII Turniej Piłkarski w Holandii

W dniach 07-11.10.2019 drużyna IPA Nowy Targ wzięła udział w 37 World Police Indoor Soccer Tournament Tournament. Po przyjeździe na miejsce, zakwaterowali się w domku w Groenlo Marveld Resort i odpoczęli po długiej podróży. Następnie udali się na uroczyste otwarcie, na którym zarówno inne drużyny jak i publiczność zgromadzona na Hali gorąco przywitały graczy z Polski /w turnieju wzięły udział 133 drużyn/.

Z WIZYTĄ U POLONII W MOŁDAWII

Podczas wizyty w Mołdawii członkowie IPA Region Głogów odwiedzili „polską” wieś Strycze .Osada ta, założona została pod koniec XIX w. Obecnie zamieszkuje w niej ok 100 osób narodowości polskiej.

Oddali krew w Mogilnie

Coraz prężniej zaczyna działać reaktywowana grupa IPA w Mogilnie. Podczas zorganizowanej po raz drugi akcji honorowej zbiórki krwi udało się zebrać 13 litrów.

JESIENNE REJSY GONDOLAMI PO JEZIORZE CZORSZTYŃSKIM

W dniach:24.09.2019 oraz 25.09.2019r w związku z rozpoczęciem jesieni przy współpracy z PHU Jędruś odbyły się cykliczne rejsy gondolami po Jeziorze Czorsztyńskim. W rejsy po Jeziorze Czorsztyńskim tym razem wyruszyli podopieczni z Polskiego Stowarzyszenia Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koła Szczawnicy- uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej "Perła" oraz w Nowym Targu " Chatka".

Zawody wędkarskie na zalewie w Zochcinku

W niedziele 29 września 2019 policjanci i emeryci opatowskiej komendy wzięli udział w zawodach wędkarskich na zalewie w Zochcinku. Organizatorem zmagań była Komenda Powiatowa Policji w Opatowie wspólnie ze Związkami Zawodowymi Policjantów oraz Międzynarodowym Stowarzyszeniem Policjantów IPA Region Powiśle.Zaloguj

Cron Job Starts