Aktualności Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji

Łącza pochodzą z oficjalnie udostępnionego kanału informacji Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji dostępnego pod adresem www.ipapolska.pl
Aktualności
 • V Otwarte Mistrzostwa Polski IPA w Tenisie Stołowym

  V Otwarte Mistrzostwa Polski IPA w Tenisie Stołowym tym razem przeprowadziliśmy inaugurując długi weekend majowy, w dniach 29-30 kwietnia 2017 r. To były poniekąd wyjątkowe mistrzostwa, ponieważ z uwagi na przygotowania do egzaminów maturalnych nie mogliśmy skorzystać z naszej dotychczasowej bazy - hali w Zespole Szkół Budowlanych przy ul. Kościuszki w Radomiu. Imprezę, a zatem i sprzęt sportowy, trzeba było przenieść do hali MOSiR przy ul. Narutowicza 9. Innym novum był udział dwuosobowej ekipy zagranicznej – policyjnych „ipowców” ze stolicy Cypru, Nikozji. Z przyczyn obiektywnych nie dojechały do nas inne zainteresowane turniejem teamy zagraniczne z Irlandii, Rumunii czy Rosji – może innym razem?
 • Zaproszenie na 46 Ogólnopolski Rajd Górski "Szlakami Obrońców Granic"

  Z upoważnienia Komitetu Organizacyjnego 46 Ogólnopolskiego Rajdu Górskiego "Szlakami Obrońców Granic" serdecznie zapraszam Członków i Sympatyków Sekcji Polskiej IPA wraz z Rodzinami do udziału w rajdzie który odbędzie się w dniach od 18 do 24 czerwca 2017r, w Beskidzie Małym [Międzybrodzie Żywieckie].
 • IPA NOWY SĄCZ PONOWNIE NA CYPRZE

  W dniach 24.04-1.05.2017 delegacja naszego regionu przebywała ze studyjną wizytą na Cyprze. Dzięki podjętej kilka lat temu współpracy z IPA Famagusta na czele z jej przewodniczącym George Demetriou, kolejny już raz członkowie naszego regionu mieli możliwość odwiedzić tą wyspę słońca. W dniu przylotu na lotnisku oczekiwali nas Geogre Demetriou i sekretarz Andrea Antoniou, aby o 4 nad ranem zawieźć nas z lotniska w Larnace do Aya Napa, gdzie zostaliśmy zakwaterowani w Cosmelenia Hotel Apartments.
 • Spotkanie z kolegą z IPA Italy !

  W dniach 11-12 maja we Wrocławiu na międzynarodowej konferencji naukowej organizowanej przez Instytut Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego przebywał członek IPA ITALY - emerytowany pułkownik włoskich carabinieri Orazio Anania z Firenze.
 • XVIII Turniej Strzelecki Regionu IPA Wadowice

  W dniu 29 kwietnia 2017 roku strzelnica w Kleczy Górnej zgromadziła 8 drużyn i zawodników indywidualnych, w sumie 40 osób , na XVIII Turnieju strzeleckim Regionu IPA Wadowice, który jest jednocześnie eliminacją Grand Prix Małopolskiej Grupy Wojewódzkiej IPA 2017
 • IPA Region Jelenia Góra z wizytą na Litwie

  Na zaproszenie IPA Lazdijai na Litwie, 8 – osobowa grupa Członków i Sympatyków IPA Region Jelenia Góra, wyruszyła w kolejną podróż po Europie. Od 28 kwietnia 2017r do 3 maja 2017r nasze koleżanki i koledzy podziwiali przepiękną krainę pełną jezior i zabytkowych miast położoną na Litwie w okręgu olickim. Przewodnikami po urokliwej Litwie byli członkowie IPA Lazdijai: Ilka Cibulskas i Wytautas Vytautas.
 • Zielona UKRAINA

  W dniach 21- 28 kwietnia 2017 roku członkowie Regionu KIELCE ŚGW IPA, wybrali się z wizytą do naszych wschodnich sąsiadów, na Ukrainę. Jako pierwszy cel podróży wybrany został Lwów, gdzie odbyto kolejne spotkanie z naszym dobrym znajomym i przyjacielem Aleksandrem Sotnikow (pisownia własna). Przy kolacji powspominaliśmy oraz zaplanowaliśmy dalsze wspólne zamierzenia.
 • 60 rocznica regionu IPA Nottinghamshire

  Pomiędzy 7 a 10 czerwca 2018 roku region IPA Nottinghamshire będzie celebrował swoje 60 urodziny! Już dziś zaprasza do wspólnego uczczenia tej rocznicy!
 • III Półmaraton Górski „Pogórzanin” - Dubiecko

  30 kwietnia 2017 roku dziedziniec zamku w Dubiecku wypełnili biegacze III Górskiego Półmaratonu –Pogórzanin oraz Górskiego biegu na 10 km. Spod historycznego dębu - wyruszyło 291 biegaczy i w tym 9 IPOWCÓW. Nagrodą oprócz pucharów, medali i upominków piękne widoki, bo trasa wiodła przez dwa rezerwaty przyrody i dwie kładki nad Sanem.
 • Kongres IPA Austria

  W dniach 20-23 kwietnia 2017 roku na zaproszenie Sekcji Austria IPA delegacja w składzie: Fryderyk Orepuk – prezydent Sekcji Polskiej IPA oraz Krzysztof Skowron – Wiceprezydent Sekcji Polskiej IPA przebywała na XIX Kongresie IPA Sekcja Austria. Gospodarzem przyjęcia delegatów była przepiękna miejscowość Poertschach nad jeziorem Woerthersee w Karyntii. Oprócz delegacji polskiej w kongresie uczestniczyły także delegacje z: Niemiec, Włoch, Rosji, Serbii, Rumunii, Węgier, Czech, Słowacji, Słowenii.

Zaloguj

Cron Job Starts