Aktualności Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji

Łącza pochodzą z oficjalnie udostępnionego kanału informacji Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji dostępnego pod adresem www.ipapolska.pl
Etykiety
Łącza pochodzą z oficjalnie udostępnionego kanału informacji Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji dostępnego pod adresem www.ipapolska.pl
Aktualności

Życzenia od Komendanta Głównego Policji nadinsp. Jarosława Szymczyka

"Święta Wielkanocne to w chrześcijańskiej tradycji czas szczególny..."

Życzenia od Komendanta Głównego Straży Granicznej gen. bryg. SG Tomasza Pragi

"Wielkanoc to piękne, najstarsze chrześcijańskie święto, upamiętniające Dzień Zmartwychwstania Pańskiego. Wyjątkowa atmosfera tych dni sprawia,że z optymizmem i nadzieją patrzymy w przyszłość...

Widzieliście gazety IPA z Macau, Nowej Zelandii, czy Kanady?

Na stronie międzynarodowej IPA możecie znaleźć wiele ciekawych informacji, a w śród nich wersje elektroniczne gazet z różnych stron świata. Zachęcamy do lektury!

Zaproszenie na turniej piłki nożnej na Teneryfie!

Regiony IPA Tarragona i IPA Canarias zapraszają na pierwszy w historii Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej drużyn 7 osobowych

Zaproszenie na XXI Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej IPA Poznań 2019

Region IPA Poznań serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w rozgrywkach piłkarskich XXI Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Poznań 2019, który odbędzie się w dniach 22.08.2019 r. - 25.08.2019 r.

12 kwietnia - Międzynarodowy Dzień Dzieci Ulicy

Każdego dnia dzieci na całym świecie cierpią z powodu łamania praw człowieka, które naruszają Konwencję ONZ. Dla bezdomnych dzieci mieszkających na ulicach istnieje kilka sposobów na uzyskanie tych praw.

PODWODNY ŚWIAT W STRALSUNDZIE

Realizując Plan Przedsięwzięć na 2019 rok, Region IPA w Szczecinie zorganizował w dniu 6. kwietnia 2019 r. (sobota) wycieczkę autokarową do Stralsundu. Udział wzięło 59 członków i sympatyków IPA z całego województwa zachodniopomorskiego. Słoneczna pogoda sprzyjała naszej wyprawie. Niemieckie nadbałtyckie hanzeatyckie miasto portowe (Meklemburgia-Pomorze Przednie), ma stałe połączenie kolejowe i drogowe z największą wyspą Niemiec - Rugią.

Powitanie wiosny w Łęknie

Członkowie i sympatycy Regionu IPA Poznań wraz z rodzinami zebrali się nad jeziorem w Łęknie niedaleko Poznania, by wspólnie powitać wiosnę i utopić Marzannę – symbol zimy.

Ipowskie strzelanie w Szczecinie

29. marca 2019 r. Region IPA SG Szczecin zorganizował strzelanie połączone z Walnym Zebraniem Regionu, które odbyło się w Strzeleckim Ośrodku Szkolenia DELVE GT w Szczecinie. 26 uczestników ze Straży Granicznej i Policji mogło sprawdzić swoje umiejętności w strzelaniu do tarczy.

Juz po raz VII zapraszamy na "Spotkanie na szczycie"

Zapraszam członków i przyjaciół IPA na coroczne Spotkanie na Szczycie Babia Góra 2019 01 maja 2019r.Zaloguj