Aktualności Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji

Łącza pochodzą z oficjalnie udostępnionego kanału informacji Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji dostępnego pod adresem www.ipapolska.pl
Aktualności
 • Zakończone II Mistrzostwa Polski w Siatkówce Plażowej Służb Mundurowych - Twierdza Przemyśl 2018

  27 zespołów rywalizowało w II Mistrzostwach Polski w Siatkówce Plażowej Służb Mundurowych - Twierdza Przemyśl 2018. Wśród nich były drużyny reprezentujące Policję. Zwyciężyli reprezentanci 11 Pułku Artylerii z Węgorzewa.
 • Bieg z Policją - FINAŁ

  25 sierpnia o godzinie 16.00 na starcie wielkiego finału Biegu z Policją stanęło ponad 230 biegaczy. Impreza miała charakter otwarty. Na 10-kilometrowej trasie wyznaczonej ulicami miasta Góra do mety pobiegli wszyscy chętni zawodnicy. Patronat honorowy nad imprezą objęli Marszałek Województwa Dolnośląskiego oraz Komendant Główny Policji.
 • XX Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej IPA Poznań 2018

  W tym roku Region IPA Poznań obchodził swoisty jubileusz. W dniach 23-26.08.2018 roku odbył się XX Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej IPA Poznań. Jest to impreza, która poprzez przyjacielską rywalizację integruje środowisko mundurowe. W tegorocznej edycji Turnieju wzięło udział 16 drużyn krajowych i zagranicznych. Do rozgrywek stanęli przedstawiciele Policji, Służby Więziennej, Straży Miejskiej, Kontrwywiadu Wojskowego, Żandarmerii i innych.
 • IPA Wielka Brytania zaprasza na rajd motocyklowy!

  Impreza odbędzie się pomiędzy 27 a 30 czerwca 2018 roku. Zapisy do 31 marca 2019 ! Zapraszamy! To prawdziwa gratka dla fanów motocykli!
 • IPA Estonia zaprasza na konferencję kobiet!

  Kobiety z różnych miejsc na świecie spotkają się w marcu 2019 r. W Tallinie w Estonii, aby znaleźć wspólny język na ważne tematy. Celem jest znalezienie nowych twórczych sposobów pomagania kobietom przezwyciężyć wewnętrzne i zewnętrzne przeszkody na drodze do rozwoju ich potencjału. współorganizatorem eventu jest Sekcja IPA Estonia
 • Program szkoleń na 2019 rok w IBZ Gimborn już dostępny!

  Jak co roku zachęcamy Was do udziału w szkoleniach organizowanych przez IBZ Gimborn. Oprócz ciekawej tematyki oferujemy również seminaria dla młodych funkcjonariuszy (YUPO) oraz specjalne szkolenie polsko-niemieckie. Mamy nadzieję, że znajdziecie coś interesującego dla siebie!
 • Zapraszamy na kolejny turniej piłki nożnej na Majorce!

  Tego wyjątkowego wydarzenia chyba nikomu nie trzeba przedstawiać! Już dziś chcemy zaprosić Was na jego kolejną edycję w 2019 roku!
 • Zaproszenie do Kanady

  IPA Kanada zaprasza na tydzień przyjaźni! Impreza odbędzie się pomiędzy 31 maja a 8 czerwca 2019 roku!
 • Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Dolnośląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA

  14 czerwca br. na Stadionie Miejskim we Wrocławiu odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Dolnośląskiej Grupy Wojewódzkiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji - International Police Association. W posiedzeniu wzięli udział członkowie Zarządu, delegaci Regionów Dolnośląskiej Grupy Wojewódzkiej oraz członkowie Komisji Rewizyjnej.
 • Wizyta gości z IPA Australia

  W dniach 5 - 7 sierpnia 2018 roku, Lubelska Grupa Wojewódzka IPA gościła na swoim terenie emeryta policyjnego z Melbourne (Stan Wiktoria - IPA Australia) – kol. Richarda Maciola wraz z małżonką Odilią. Była to ich druga wizyta na naszym terenie – poprzednio gościliśmy ich w 2012 roku. W dniu 5 sierpnia, w godzinach po południowych, kol. Prezes Lubelskiej GW IPA wraz z żoną Iwoną, spotkał się z naszymi gośćmi w celu pokazania im najpiękniejszych miejsc w Lublinie.

Zaloguj

Cron Job Starts