Aktualności Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji

Łącza pochodzą z oficjalnie udostępnionego kanału informacji Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji dostępnego pod adresem www.ipapolska.pl
Etykiety
Łącza pochodzą z oficjalnie udostępnionego kanału informacji Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji dostępnego pod adresem www.ipapolska.pl
Aktualności

IPA Region Olsztyn wspiera 28. Finał WOŚP.

Członkowie IPA Region Olsztyn to nie tylko znakomici sportowcy, zdobywcy Wicemistrzostwa Świata Służb Bezpieczeństwa w Piłce Nożnej w 2019 roku w Rosji czy też Pucharu Świata Policjantów w 2018 roku w Chorwacji. To też wielcy społecznicy. Jednym z obszarów naszej działalności pozasportowej jest Honorowe Krwiodawstwo. Wielu naszych członków honorowo oddaje krew, gdyż człowiek jest jedynym źródłem tego wspaniałego leku.

Zaproszenie od IPA Litwa na imprezę o nazwie „DUCH SPORTU W NASZYCH SERCACH”

Najbardziej niezwykłe, największe i najbardziej ekscytujące spotkanie IPA . Zapraszamy na wyjątkowy event organizowany przez IPA Litwa o nazwie „DUCH SPORTU W NASZYCH SERCACH”, który odbędzie się pomiedzy 12 a 14 czerwca 2020 roku w Trakai Wellness & Recreation Park „SLĖNIS“

Spotkanie integracyjne ...kulig i ognisko...

14.12.2019r członkowie regionu IPA Nowy Targ zaplanowali dla uczestników V Turnieju w kręgle spotkanie integracyjne - Kulig. Pomimo tego, że zima nie dopisała, nie pojawił się jeszcze biały puch, nie zawiodły jednak chęci i dobre humory. W planie były sanie, lecz organizator - Piotr, stanął na wysokości zadania: konie zostały zaprzężone do powozów i wesołą gromadą odbył się przejazd na miejsce, w którym płonęło już wielkie ognisko przygotowane wspólnie przez Janka i Roberta.

Rozpoczął się tegoroczny nabór na wyjazd do Gimborn!!

Poszukujemy zarówno uczestników jak i prelegentów. Tegoroczne seminarium odbędzie się pomiędzy 25 a 29 maja 2020 roku.

Zaczynają się ferie zimowe - pamiętajcie o naszych obiektach rekomendowanych i zniżkach!

Mamy nadzieję, że znajdziecie chwile czasu by odpocząć i zrelaksować się podczas ferii. Przypominamy Wam o zniżkach dla członków IPA w hotelach i innych obiektach.

V Międzynarodowy Turniej w Kręgle

13.12.2019r odbył się IV Międzynarodowy Turniej w Kręgle pod patronatem Komendanta Powiatowego Policji Nowy Targ, Komendanta Karpackiego Oddziału Straży Granicznej w Nowym Sączu, Nowotarskiego Starosty Powiatowego, oraz Burmistrza Miasta Nowy Targ "Zadyma 2019".

Spotkanie opłatkowe IPA Mogilno

Koniec roku to zazwyczaj czas spotkań opłatkowych oraz podsumowania dokonań mijających 12 miesięcy. Do tej tradycji dołączyli również członkowie zrzeszeni w mogileńskiej grupie IPA.

XV LAT REGIONU IPA JASŁO

23.11.2019 odbyła się uroczystość z okazji XV lecia powstania regionu IPA Jasło w Podkarpackiej Grupie Wojewódzkiej. Uroczystość, która odbyła się w m. Pstrągowa w "Siedlisku Janczar", rozpoczął Przewodniczący Regionu IPA Jasło - Bogusław Łach w towarzystwie V-ce Prezydenta Sekcji Polskiej IPA – Piotra Wójcika, oraz Skarbnika Sekcji Polskiej IPA,a zarazem Sekretarza PGW - Adamem Pietrzkiewiczem. Wspólnie przywitali Prezesa Podkarpackiej Grupy Wojewódzkiej – Jana Fabera.

Mikołaj 2019 w Nowym Targu

Podobnie jak w minionych latach również i w tym roku, w dniu 06 grudnia 2019 roku, członkowie Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji Region Nowy Targ /w porozumieniu z Dyrektorem nowotarskiego szpitala - Panem Markiem Wierzbą, oraz z Ordynatorem Oddziału lek. med. Grzegorzem Zamojskim/ zorganizowali 'MIKOŁAJKI' dla dzieci Oddziału Pediatrii Podhalańskiego Specjalistycznego Szpitala.

Szczęśliwego Nowego 2020 Roku!

Kończy się rok 2019! To był ważny czas dla Sekcji Polskiej IPA. Świętowaliśmy 100-lecie Polskiej Policji, 15 lat Straży Granicznej w IPA, a na sam koniec wybraliśmy nowego Prezydenta i Prezydium Sekcji Polskiej. 2020 rok rozpoczniemy pracowicie. Nowe władze już 4 stycznia spotykają się, by wspólnie ustalić plan działania na tę kadencję. Trzymajcie za nas kciuki! Ze swojej strony chcemy Wam życzyć, by ten Nowy 2020 Rok był wyjątkowy, pełen pięknych chwil i prawdziwych przyjaciół wokół! SERVO PER AMIKECO!Zaloguj

Cron Job Starts