Rajd samochodowy z załogą IPA Chrzanów

W dniach 22-23 marca 2013 roku załoga Regionu IPA Chrzanów Śląskiej Grupy Wojewódzkiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji - Sekcja Polska wzięła udział w 7 Rajdzie Samochodowym zaliczanym do Samochodowych Mistrzostw Polski.

Trasa rajdu, licząca prawie 100 kilometrów, w tym 30 km oesów, przebiegała po bardzo trudnych, w większości asfaltowych drogach pokrytych jeszcze pokładami lodu i śniegu, co dodatkowo dodawało pikanterii rajdu. W tym roku udział wzięła rekordowa liczba załóg w ilości 72 kierowców, zgłoszenia napłynęły od zawodników z całej Polski biorących udział w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Śląska, Pucharu Polski oraz Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

Nasza załoga debiutowała w samochodzie klasy K 5 samochodem marki Renault Clio 2.0 Sport. Debiut naszej załogi możemy uznać za udany, gdyż zakończyła go na szóstym, dobrym miejscu w klasie K 5 i szesnastym miejscu w ogólnej klasyfikacji na 72 załogi. Należy przy tym podkreślić, że do mety dotarły jedynie 42 załogi.

Zaloguj

Cron Job Starts