Relacje z najważniejszych wydarzeń grupy

Wielu osobom zapewne zabrakłoby słów i miejsca, by nawet po 10 latach od smierci Pawła Michalaka, spróbować go wspomnieć, opowiedzieć o nim, spróbować "ogarnąć" jaką był osobowością. Niech więc w tym miejscu i teraz wystarczą słowa jednego z wielu przyjaciół, słowa którymi żegnaliśmy go 10 lat temu. Ich dopełnieniem jest te kilka zdjęć, które na pewno przypomną jak barwną, zabawną i ujmująca był postacią.

Sezon wiosenny bywa męczący z powodu zmiennej pogody. Jednak, gdy słońce świeci i jest się dłużej zbieramy członków, sympatyków IPA oraz ich rodzin /dzieci, wnuki/ i jedziemy – Energylandia Zator.

Wyprawy krajoznawcze połączone ze zwiedzaniem nowych miejsc to sposób, jaki znaleźli policjanci Regionu IPA Bytom na spędzanie wolnego czasu, odreagowanie po służbie i integrację swojego środowiska. Grupa mundurowych i cywilów, związana z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Policji IPA, postanowiła sprawdzić swoją sprawność fizyczną. Zorganizowali wyjazd do Skalnego Miast w Czechach oraz zwiedzanie Twierdzy Kłodzko.

 

Prawie po trzech latach przerwy spowodowanych m.in. pandemicznymi ograniczeniami, w dniach 18 – 20 marca 2022 r. członkowie i sympatycy Regionu IPA Kłobuck, w towarzystwie swoich najbliższych uczestniczyli w wycieczce do Wadowic i Zakopanego.

Po raz kolejny okazaliśmy się niezrównani! 

Podczas Krajowego Zarządu Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji, nasz działalnośc w 2021 roku została wyróżniona.

Pomimo ogólnoświatowj pandemii, obostrzeń i trudności z tego wynikających nie zaprzestaliśmy naszej społecznej działalności i aktywności na rzecz członków naszej organizacji.

Być może daleko nam jeszcze do przywrócenia dynamiki stowarzyszenia sprzed kilku lat, ale jak widac jesteśmy na najlepszej drodze.

Dziękujemy za to wszystkim naszym członkom i społecznikom działającym na rzecz naszej organizacji!

Tradycji musiało stać się zadość, również w tym roku, Region IPA Jastrzębie świętował Dzień Kobiet w pięknych okolicznościach, podbijając szczyt czeskiej góry Pradziad.

Zaloguj

Cron Job Starts