Pożegnanie

Relacje z najważniejszych wydarzeń grupy

Z najgłębszym żalem dzielimy się wiadomością o nagłej śmierci naszego przyjaciela, kolegi, członka międzynarodowej społeczności służb mundurowych.

W dniu 8 lipca w wypadku tragicznie zginął

nadkomisarz Krzysztof Skowron


Służbę w Policji rozpoczął w 1994 roku, jednocześnie wstępując do Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji. Zawsze aktywny, zdeterminowany i pełen zapału zarówno w życiu osobistym, służbie i społecznej działalności związanej ze Śląską Grupą Wojewódzką i Sekcją Polską Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji.
Był niezwykle serdecznym, wspaniałym człowiekiem, zawsze gotowym do niesienia pomocy. Swoim entuzjazmem zarażał innych w licznych projektach oraz wydarzeniach społecznych i sportowych.
Umiejętności i wyczucie organizacyjne pozwoliły mu na konsekwentne zdobywanie kolejnych szczebli kariery zawodowej. Od 2018 roku był komendantem powiatowym Policji w Mikołowie. Jednocześnie umiejętności te wykorzystywał pełniąc przez lata funkcję Przewodniczącego Regionu IPA Gliwice, Wiceprezesa Członka Prezydium Zarządu Śląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA oraz Wiceprezydenta Sekcji Polskiej IPA.
Za osiągnięcia na polu zawodowym i społecznym był wielokrotnie nagradzany i otrzymał odznaczania państwowe.

Jego odejście pogrąża nas w smutku, żalu i zadumie.
Rodzinie Zmarłego, Przyjaciołom i Znajomym składamy kondolencje.

W dniu 15 maja na strzelnicy koła łowieckiego w Chybiu odbyły się wybory Zarządu Regionu IPA Cieszyn I. Na zebranie sprawozdawczo-wyborcze zaproszeni zostali goście, sympatycy i członkowie stowarzyszenie.

Żegluga wśród zatopionych szkarłatną wodą gór...takie wrażenie ma się płynąc jachtem wśród fiordów Norwegi. W dniach 13-20.04.2019 rok przedstawiciele Regionu IPA Żywiec Śląskiej Grupy Wojewódzkiej uczestniczyli w rejsie Norwegia – Lofoty.

Zaloguj

Cron Job Starts